Dovolka.cz = kvalitní zájezdy do celého světa

seniorský pobyt v lázních Libverda, htl.Panorama, Nový Dům+Lesní Zátiší

Termín:30.10. (Ne) - 05.11. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:948387

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 10 870 Kč

Poloha

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti čisté přírody. Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru je možné si vychutnat v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Ve Spa Resortu Libverda můžete vybírat z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur. Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení. Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi. Energii načerpáte ve Wellness Centru Jizera. Za doprovodu příjemné relaxační hudby, v péči zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce  či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. K dispozici je i Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk. V Lázních Libverda pobývaly významné osobnosti, např. císař Josef II., velkokněžna Anna Fjodorovna, Carl Maria von Weber, Josef Jungmann, Franz Kafka, Jan Masaryk a mnoho dalších.

Hotel NOVÝ DÚM je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Je zde centrální recepce pro všechny hosty, dále také ordinace lékařů a část léčebného úseku. Z vyhlídkové terasy v posledním patře hotelu se nabízí výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk. Hotel Nový Dům je jako jediný s označením „jen pro dospělé“.

Hotel PANORAMA se nachází v blízkosti lázeňského parku. 
 

Vybavení

v hotelu Nový Dům se nachází centrální recepce, 2 výtahy, bar, zimní zahrada, vyhlídková terasa, část balneoprovozu a fitness. V hotelu Panorama je úschovna kol a lyží.

Ubytování

Hotel Nový Dům: typ Standard – rozloha cca 22 m2, dvoulůžkové zrekonstruované,  světlé  pokoje s balkónem a výhledem do lázeňského parku, s prostornou koupelnou (sprcha / WC), TV-SAT, telefonem a trezorem. Wi-Fi připojení zdarma. 

Hotel Panorama: typ Standard -  rozloha cca 20 m2, světlé pokoje s nádherným výhledem na Jizerské hory, prostorné koupelny (sprcha/WC), TV-SAT, telefon, trezor. Zdarma: lednice na pokoji , Wi-Fi.

Hotel Lesní Zátiší: typ Superior - rozloha  cca 18 m2, s  koupelnou (sprcha / WC), TV-SAT, telefonem a trezorem, Wi-Fi,  kávový a čajový set a láhev minerálky na uvítanou.

Stravování

bufetová polopenze, odpolední káva a zákusek. Pro oba hotely je v jídelním sále Clam-Gallas Palace (cca 200 m).

 

Cena zahrnuje

5x/6x ubytování s bufetovou polopenzí, 1x odpolední kávu a zákusek, 1x vstupní lékařskou konzultaci, 10 procedur  dle návrhu lékaře, 3x denně pitnou kúru, denně bezplatný vstup do Fitness, Wi-Fi připojení.

Cena nezahrnuje

místní taxu Kč 30 / osoba  a den. Parkování - pro hotel Nový Dům: před hotelem Kč 130 / den, za hotelem Kč 60 / den - platby na místě. Lze využít veřejné parkoviště – zdarma.

Povinné: Štědrovečerní večeře Kč 420 / osoba: uvítací přípitek, slavnostní menu 4-chody, repro hudba. Silvestrovská večeře: Kč 1.450 / osoba: uvítací přípitek, slavnostní bufet, půlnoční bufet, sklenka sektu na novoroční přípitek, živá hudba s programem.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni kromě  hotelu Nový Dům za poplatek Kč 300/noc.

Podobné zájezdy

seniorský pobyt v lázních Libverda, htl.Panorama, Nový Dům+Lesní Zátiší

destinace: Česká republika, Severní Čechy, lázně libverda

termín:30.10. (Ne) - 05.11. (So) 2022 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

seniorský pobyt v lázních Libverda, htl.Panorama, Nový Dům+Lesní Zátiší
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...